Hakkımızda

Soylu Terlik, ilk üretim tecrübesi olarak 1979 yılında Topçu Plastik adı altında kurulmuştur. 1984 yılından 2000 yılında kadar iç Pazar için pvc ayakkabı ve terlik üretmekteydi. Bu süreçten sonra Soylu adı altında firma kurulup üretim teknolojisine adapte olmuştur. İlk olarak italya’dan Poliüretan sistemini getirmiştir. Ve günlük 10000 çift kapasite ile üretime başlamıştı, pazarın artan talepleri için ek olarak 3 makine ile üretim kapasitesini arttırmıştır. 2004 yılından beri ise tüm dünyaya ayakkabı tabanı ve terlik üretmektedir. İhracatta ana pazarı avrupadır.

Sadece poliüretan sistemleri değil, bunun yanında PVC terlik ve ayakkabı imalatı devam etmektedir. 2014 yılında is tam otomatik EVA enjeksiyon makinelerinide ekipmanları arasına dahil edip, piyasanın taleplerine yanıt vermektedir.

ABOUT US

Soylu Footwear originally was built in 1979 as Topcu plastics co. Since the year of 1984, producing pvc shoes and slippers for local market until 2000. After that, officially  Soylu footwear founded and adopted to the technology of footwear. Soylu, brought the system of PU slippers from italy, and started the production of PU injection slippers with a Daily capacity of 10.000 pairs.  According  to the demand of market, increased the capacity of production by adding 3 more machines to the PU injection systems. Since 2004, producing PU shoe soles and slippers to the World. Main market for exporting goods is EUROPE.
 
Not only, Pu systems, besides this Soylu keep going on production of PVC slippers and shoes. By the end of 2014, Soylu bought two automatic EVA injection machine to meet the requirements of customers.
 
Now, with capacity of 5 million pairs of shoe soles and slippers, Soylu is working hardly to catch technology and fashion as well as market demands.
 
Şu an toplamda yaklaşık 5 milyon çift ayakkabı tabanı ve terlik üretimi kapasitesine sahiptir. Vizyon olarak daima, teknoloji ve modayı yakından takip etmektedir.